fbpx

webinář zdarma Jak v pohodě zvládnout maturitu 2024

jak udělat maturitu, jak v pohodě zvládnout maturitu, jak odmaturovat, jak zvládnout maturitu.

Proč se připojit?

✅ Dozvíš se, jak si efektivně učení na maturitu rozplánovat a zorganizovat.

✅ Budeš vědět, kdy začít a na co si dát pozor.

✅ Řeknu ti o metodě učení, která mi zajistila u maturity samé jedničky s minimem učení!

✅ Sdílím 3 tipy na zvládání stresu.

📑 Dostaneš materiály (prezentace, odkaz na „pomocníčka“ a odkazy na další užitečné zdroje a materiály pro maturanty).

🕰️ Zhlédni kdykoliv a odkudkoliv. 55 minut plných cenných informací.

Přístup na webinář je zdarma!

Maturita 2024 se blíží! Pro většinu z vás to bude první velká zkouška, k jednomu dni se budete muset naučit okolo 200-300 stránek textu. Jak to dokázat?

Na webináři zdarma se s vámi podělím o několik účinných tipů, které mně samotnému pomohly odmaturovat se samými jedničkami, aniž bych učením trávil nějak moc času. Už více než 7 let se zabývám metodami efektivního učení, které vedou ke zkrácení času stráveného učením a zároveň k dlouhodobějšímu zapamatování. Na webináři se s vámi o pár takových vědecky ověřených metod podělím.

Po skončení webináře vám navíc na e-mail pošlu odkazy na nejlepší zdroje pro učení, odkaz ke stažení pomocníčka (pomůcka pro plánování a organizaci) a také prezentaci se všemi informacemi.

Program webináře:

Na konci zbyde čas i pro vaše dotazy. Jinak webináře zdarma pořádám jenom velmi výjimečně.

Kdy a kde?

Kde: ONLINE z pohodlí domova, odkaz vám pošlu po registraci.

Kdy: Kdykoliv a odkudkoliv!

Cena: 0 Kč

Po skončení webináře:

kurz time management

Kdo vás webinářem provede?

Jmenuju se Honza Kohut a přes 7 let tvořím stránky JakseRychleNaucit.cz, které navštívilo už přes milion lidí (tolik si přečetlo aspoň jeden článek). Jsem takový nerd, kterého baví číst vědecké studie na téma efektivního učení, prokrastinace nebo produktivity, a hlavně vám předávat tyto užitečné poznatky v podobě jednoduchých tipů dál.

O efektivním učení, produktivitě nebo prokrastinaci přednáším také pro školy nebo firmy. Například jsem měl tu čest přednášet na UK, ČVUT, VUT, UPOLu nebo OSU a ČZU.

Odmaturovat se mi povedlo se samými jedničkami, aniž bych se musel nějak dlouho učit. Poslední dva týdny před maturitou jsem se učil maximálně 1 hodinu denně. :) Věřím, že se to může povést většině z vás, na talentu nebo vrozené inteligenci nezáleží tak moc, jak si mnozí myslí. Mnohem podstatnější je umět používat správně svůj mozek, a právě to se na webináři naučíte