fbpx

Děkuji Vám! Otevřete e-mail a stáhněte si ebook z první lekce kurzu!

Děkuji Vám, jste skvělí, mám rád lidi, kteří se nebojí na sobě pracovat a chtějí se zlepšit.

Jmenuji se Honza Kohut a o efektivní učení se zajímám už několik let.  Zapojili jste do kurzu efektivního učení, do kterého se už přihlásilo přes 5000 lidí. Jsem si jistý, že si z kurzu odnesete mnoho užitečných znalostí, které Vám pomohou.

Kurz efektivního učení právě začal! Ebook máte v prvním e-mailu!

Nepřišel Vám první e-mail a ebook? Otevřete si Váš e-mail, čeká tam na Vás!!! Možná e-mail spadl do SPAMU, proto si ho zkontrolujte. :)

*Pokud používáte gmail, email s ebookem Vám možná přijde do složky promo akce, proto si ji zkontrolujte.

*Pokud používáte seznam email je pravděpodobně v hromadných.

V následujícím měsíci Vám budu postupně posílat lekce, ve kterých Vám odhalím strategie rychlého učení, které používají nejúspěšnější studenti (Rozuměj lidi, kteří si užívají života a zároveň mají skvělé známky). Tyto metody učení sám denně využívám, zvládnete se je naučit. Rozhodně se máte na co těšit!

Dejte stránce To se mi líbi! Děkuji.

[fblikebox id=1761]

*Mějte na facebooku odkazy na kvalitní články, které Vás mohou obohatit a nejen připravit o čas. :)

Co neočekávat?

Určitě neočekávejte, že Vám představím nějaké šarlatánské metody, které Vám během pár sekund vlejou do mozku tisíce informací. Takto efektivní učení nefunguje! Představím Vám strategie studia, jenž Vám usnadní život, zkrátí dobu učení. Pokud se něco dnes učíte 2 hodiny s efektivními metodami učení to můžete zvládnou za 30 minut!

Samozřejmě, nestačí o těchto technikách pouze číst, musíte je aktivně zavést do svého života! Teprve tehdy, až je začnete aplikovat, uvidíte reálné výsledky.

Kdo jsem?

Jsem student jako většina z Vás, jmenuji se Honza Kohut. Můj kompletní příběh si můžete přečíst ZDE!

Před několika lety, jsem nebyl ani průměrným studentem. Moje známky byly strašné a učení pro mě bylo opravdové mučení.

Jednoho dne jsem si ale řekl, že nechci být to líné, neschopné a neúspěšné děcko. Začal jsem pátrat po technikách efektivního a rychlého učení, nakoupil jsem si desítky knih, prošel několika zahraničními kurzy a stále se snažil najít ty nejlepší techniky učení. O efektivní učení jsem studoval více než 3 roky. Vy nemusíte! Předložím Vám ty nejlepší strategie přímo na podnose!

Poté mi začalo vše vycházet, s minimálním úsilím jsem začal dostávat výborné známky, moji spolužáci se divili, kde se to ve mě všechno bere, že jsem najednou tak dobrý student. Učení mě dokonce začalo bavit. Spolužáci se mě ptali, jak to dělám, že mám tak dobré známky a přitom se dokážu stále bavit, chodit ven, na party a učením netrávím tolik času? Já si své tajemství stále nechával pro sebe.

Rozhodl jsem se založit tento blog, abych pomohl Vám všem, kteří se chcete lépe a rychleji učit. Přináším Vám rady, které mně osobně pomohly k cestě za nejlepšími známkami s minimálním úsilím. Ovládněte techniky efektivního učení a nebudete muset trávit hodiny studiem, abyste dosahovali nejlepších výsledků. Stále si budete moci užívat studentského života, věnovat se koníčkům, chodit s kamarády ven a budete mít ze sebe dobrý pocit.

Proces učení nemá skončit školou. Učte se celý život. Nikdy se nezasekněte na jednom místě, vždy se snažte být lepším, než jste právě teď!

Máte tu výhodu, že se nemusíte pídit a prohledávat celý internet, abyste našli účinné techniky učení, jako jsem to dělal já téměř 3 roky.

Všechny nejlepší postupy a strategie učení Vám můžu odhalit!


Chcete učení posunout na vyšší level?!

Jak jsem už zmínil, efektivnímu učení se věnuji již několik let. Vyzkoušel jsem si, které techniky jsou účinné a rovněž, které jsou úplně k ničemu, vím, co funguje.

Proto jsem vytvořil návod, který Vás krok za krokem naučím jak se efektivně učit, nejlepší strategie učení jsem shrnul ve svém ebooku Jak se efektivně učit nejen do školy. Jedná se o jediný návod, který budete kdy potřebovat. Najdete tam nejlepší techniky pod jednou střechou. Učení už nebude nikdy problém! Učením budete trávit méně času a dokonce Vás začne bavit.

>>>Více o ebooku Jak se efektivně učit nejen do školy<<<