fbpx

Proč píšu tenhle blog?

               Proč vlastně píšu tenhle blog?

                Čeho tím chci dosáhnout?

                O čem budou další články?

                Atd. se dozvíte se v tomhle článku.

type-away

Proč vlastně píšu tenhle blog?

Tenhle blog píšu, protože Vám chci pomoct s vašim učením a chci vám ušetřit čas, abyste se nemuseli trápit tím, že se nedokážete naučit určitou látku a taky ho samozřejmě píšu pro sebe, sám si chci techniky, o kterých budu psát procvičit, protože s tím mám také občas problémy. Chtěl bych vám předat jednoduché způsoby, které jsou už tisíce let staré, ale bohužel je vás nikdo nenaučil.

Nemějte to učitelům za zlé, oni sami tyto techniky neznají, ale ovšem zase nechci být obránce učitelů, když jsem se to dokázal naučit JÁ, 17 lety student, tak proč né oni, ale nebojte se společně se metody efektivního učení naučíme. Chci, abyste se cítili před každou písemkou naprosto v klidu, bez nervů a zbytečných stresů z neúspěchu. Chci udělat z trojkařů dvojkaře, ze čtyřkařů trojkaře, či ještě větší posuny, pětkaře neberu :D . Chci mít pocit, že pomáhám lidem, co je totiž na světě lepšího…

Mým cílem je, aby si tento blog přečetlo aspoň 2000 studentů, což je celkem velké číslo, nevím, jestli budu schopen toho to dosáhnout, ale budu se snažit předat tyto techniky, čím největšímu počtu studentů. (Ad. tento blog už dnes čte průměrně 50 lidí denně).

Toto je můj úplně první příspěvek na blog, který by Vás měl tak trochu uvést do děje, v dalších článcích se budeme bavit již konkrétněji, ať už to jsou paměťové techniky, rady a tipy jak se soustředit, či tipy na stravu, která podporuje paměť, nebo způsoby super rychlého čtení, či články typu 10 tipu na lepší a šťastnější život atd..

Příspěvky na tento blog se bude snažit psát celkem krátké, aby byly pro každého stravitelné, ale nebojte se hodně číst, je to zdravé děcka :D

Doufám, že na tenhle blog ještě mnohokrát navštívíte a doufám, že Vám předá to tížené know-how.

Jan Kohut
Ahoj, jsem Honza Kohut a tady na blogu píšu a točím o tom, jak se efektivně a rychle učit. Snažím se šířit užitečné rady, které jsou vědecky ověřené, ne nějaké bullshity nebo jenom vlastní zkušenosti. Také se zde něco dozvíte o produktivitě a pozitivní psychologii.

2 Responses to “Proč píšu tenhle blog?

Komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *