fbpx

Ukázka zdarma z Rychlokurzu Jak se učit rychle a efektivně!

📹 4 video lekce zdarma!

✅ Checklist na „Feynmanovu techniku“

📲 Doporučení na aplikace a nástroje, které vám usnadní studium.

 

Nakoukněte zdarma do vnitřností Rychlokurzu Jak se učit rychle a efektivně, abyste si ověřili, že sdílím skutečně užitečné tipy a že vám vyhovuje můj styl.

V ukázce se můžete těšit na tyto lekce:

2. Vytvoř v paměti strukturu
5. Feynmanova technika
14. ChatGPT jako kouč efektivního učení
20. Kdy opakovat

K videím ještě obdržíte checklist, který vás provede Feynmanovou technikou (ta se hodí pro pochopení složité látky). Celkem je v kurzu 5 checklistů!

A „osekaný“ seznam nejlepších aplikací a online nástrojů pro studenty (v ukázce jich je +- 20, v kompletním kurzu je jich +- 50).

kurz time management

Kdo pro vás kurz vytvořil?

Jsem Honza Kohut a už 8 let jsem fascinovaný tím, jak se učit efektivně a rychle, přečetl jsem každou možnou knížku o učení, spoustu času jsem strávil čtením a vypisováním poznámek ze stovek vědeckých studií, abych zjistil, co funguje a naopak nefunguje.

Nicméně nejsem teoretik, který by se od rána do večera hrabal ve studiích a nic nikdy nevyzkoušel. Systém učení, který vás v kurzu naučím, sám používám a mně osobně pomohl odmaturovat se samými jedničkami, získat dva červené diplomy a napsat nejlepší diplomku na mém oboru.

Mé články a videa o efektivním učení si přečetlo, nebo vidělo přes milion lidí a do mých kurzů se zapojily tisíce z nich. Také jsem přednášel na mnoha českých vysokých školách a pro několik nadnárodních korporací.