fbpx

záznam Webináře: jak zvládnout ústní maturitu!

✅ Ověřené postupy pro efektivní učení k ústní maturitě. Zjistíš, jak se vypořádat se stresem nebo jak si vzpomenout, když máš okno.

✅ 90 dnů přístup k záznamu.

✅ Dostaneš materiály (prezentace, checklist pro efektivní učení, myšlenková mapa, „organizátor“ učení)

Cena webináře je 350 Kč

Program webináře:

Maturita bude vaší první velkou zkouškou, k jednom dni se budete muset naučit okolo 200 stránek textu! A to se může zdát jako nadlidský úkol. Na webináři se s vámi podělím o ověřený postup, jak se efektivně a za co nejméně času připravit k ústní maturitě. Taky se dozvíte, jak snížit stres nebo si vzpomenout, když máte odpověď na jazyku.

Už roky se zabývám vědecky ověřenými postupy efektivního učení, dokázal jsem s minimem učení odmaturovat se samými jedničkami, a také se mi skvěle daří při studiu na vysoké škole. Věřím, že ústní maturitu i díky mým radám v pohodě zvládnete!

Jedná se o záznam webináře, zhlédnout jej můžeš okamžitě.

Pojďte zjistit, jak úspěšně zvládnout ústní maturitu!

Cena webináře je 350 Kč

Kdo vás webinářem provede?

Jmenuju se Honza Kohut a přes 6 let tvořím stránky jakserychlenaucit.cz, které navštívilo už přes milion lidí (tolik si přečetlo aspoň jeden článek). Jsem takový nerd, kterého baví číst studie na téma efektivního učení a předávat vám tyto poznatky dál. Samotnému se mi povedlo odmaturovat se samými jedničkami. Svůj návod, jak na to s vámi sdílím na webináři.

Na téma efektivního učení přednáším také pro školy nebo firmy. Například jsem měl tu čest přednášet v rámci programu Samsung Tvoje šance, Microsoft STC nebo přednášet pro studenty ČVUT, VUT, UPOLu nebo OSU. Webináře pořádám také ve spolupráci s Dollerem a MudrStart.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.