fbpx

Živý kurz: jak udělat maturitu 2024!

✅ Ověřené postupy pro efektivní rychlé učení k ústní maturitě. Zjistíš, jak se vypořádat se stresem nebo jak si vzpomenout, když máš okno.

🤖 Jak si usnadnit maturitu s ChatGPT.

🎥 90 dnů přístup k záznamu.

📑 Dostaneš materiály (prezentace, checklist efektivního učení, myšlenková mapa, „pomocníček“ pro plánování učení)

💪🏼 Více než 400 účastníků v roce 2023 a 2022.

Cena kurzu je 350 Kč

Co se dozvíš?

Maturita bude vaší první velkou zkouškou, k jednom dni se budete muset naučit okolo 200 stránek textu! Není divu, že u vás nervy pracují na plné obrátky. 

Je čas to změnit! 

V průběhu 2 hodiny nabitých informacemi se s vámi podělím o ověřený postup, jak se efektivně a za co nejméně času připravit k ústní maturitě. Také se dozvíte, jak snížit stres, nebo co dělat, když máte okno a nemůžete si vzpomenout.

Jmenuju se Honza Kohut a jsem expert na vědecky ověřené postupy efektivního učení. Mně samotnému se povedlo odmaturovat se samými jedničkami, aniž bych se nějak dlouho učil. Vysokou jsem zvládl se dvěma červenými diplomy, na webináři se s tebou podělím o nejlepší postupy efektivní přípravy na náročné zkoušky, které fungují nejenom mě, ale i stovkám mých klientů.

Kdy a kde?

Kde: ONLINE z pohodlí domova

Kdy: 19. 5. od 18:00

Cena kurzu je 350 Kč

Reakce účastníků z minulého roku

Další recenze najdete ve výběrech na mém Instagramu.

kurz time management

Kdo vás kurzem provede?

Jmenuju se Honza Kohut a přes 7 let tvořím stránky jakserychlenaucit.cz, které navštívilo už více než milion lidí (tolik si přečetlo aspoň jeden článek). 

Jsem takový nerd, kterého baví číst studie o tom, jak se správně učit a být efektivní, ale hlavně vám tyto poznatky předávat v podobě jednoduše aplikovatelných rad. Samotnému se mi povedlo odmaturovat se samými jedničkami. Svůj návod, jak na to s vámi sdílím na webináři.

Na téma efektivního učení přednáším také pro školy nebo firmy. V minulém roce jsem byl například na UK, UPOLu nebo ČVUT a ČZU.

Pokud tě zajímá, jestli moje rady za něco stojí. Klikni v menu na JSTE? –> STUDENT a zhlédni můj nejlepší obsah zdarma pro maturanty.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.