fbpx

Ušetřete čas díky umělé inteligenci!

AI, webinář, umělá inteligence, učitele, vzdělávání, webinář pro učitele

Přesunuto na 28.3.!

✅ Zjistíte, jak si díky nejlepším AI usnadnit práci učitele.

👏 Vynikající hodnocení od účastníků (viz recenze níže)

📈 Konec rutinní práce! Začátek kvalitnější, zajímavější a diferencované výuky.

💪🏻 2 hodiny plné užitečných rad a návodů.

📺 3 měsíce přístup k záznamu.

📑 Dostanete materiály (prezentace, prompty ke zkopírování, přehledný seznam TOP AI nástrojů pro učitele).

Cena webináře je 750 Kč

❓Zajímá vás to, jak zvýšit kvalitu a zajímavost vaší výuky, ale přitom netrávit přípravou dlouhé hodiny?

❓Chtěli byste se naučit, jak efektivně používat chatboty (ChatGPT, Gemini, Copilot) pro práci učitele?

❓Jste otevřeni novým nápadům a rádi se vzděláváte?

Nemusíte se bát, že vás AI, jak se umělé inteligenci ve zkratce říká, nahradí. Naopak zvláště velké jazykové modely mají ohromný potenciál ušetřit učitelům spoustu času a tím vám uvolnit ruce pro daleko podstatnější činnosti. Navíc chatboti podpoří vaši kreativitu.

Na webináři, kterým si prošlo přes 100 učitelů, se dozvíte o desítkách možnostech využití chatbotů jako je ChatGPT, Gemini, anebo Copilot, které povedou ke zkvalitnění výuky, ale zejména k usnadnění si práce a ušetření času.

Následně se naučíte, jak efektivně zadávat “prompty”, abyste získali od umělé inteligence co nejkvalitnější výstupy. Pokud jste už s nějakým chatbotem pracovali, jistě víte, že odpovědi AI jsou mnohdy obecné, obsahují často chyby a nedosahují zrovna vysoké kvality. Důvodem většinou není jazykový model samotný, ale spíše špatně zadaný prompt. Vy se této nejčastější chybě po webináři už vyhnete, jelikož se stanete „mistry promptů“.

Se znalostí toho, jak správně zadávat prompty, se budeme moci pustit do praktické části, ve které vás čeká mnoho úkolů a praktických ukázek práce s ChatGPT anebo Gemini.

Na samotném konci vás ještě seznámím s dalšími užitečnými AI nástroji, které přijdou vhod každému učiteli.

💪🏻 Proč se zúčastnit?

👎🏼 Proč se nezúčastnit?

Od více než 100 účastníkům jsem samozřejmě posbíral i nějakou tu negativní zpětnou vazbu. Tohle účastníci nejvíce kritizují!

Můžu vám slíbit, že se na webináři vyvaruji zdlouhavého vykecávání se o tom, co je to umělá inteligence, jak funguje, jaké to bude mít důsledky pro budoucnost atd… Webinář je prakticky zaměřený, v průběhu 2 hodin se vám budu snažit ukázat co nejvíce vychytávek a postupů.

Pozor! Neočekávejte, že ChatGPT či jiný chatbot za vás udělá kompletně všechno. Odpověď/výstup, který získáte bude s největší pravděpodobností potřebovat upravit a vylepšit. Hlavní výhoda tkví v tom, že úkol, který byste normálně dělali hodinu, teď zvládnete za 15-20 minut. A také můžete získat nápady, na které byste normálně nepřišli.

Kdy a kde?

Kde: ONLINE z pohodlí domova

Kdy: 28. 3. 18:00 – 20:00 hodin

Webinář lze rovněž uspořádat za zvýhodněných podmínek pro celou sborovnu. Pro více informací mě kontaktujte na honza@jakserychlenaucit.cz

Pokud chcete vystavit fakturu na školu, rovněž mi napište na honza@jakserychlenaucit.cz. V emailu uveďte, že chcete vystavit fakturu. Stačí, když uvedete IČ školy, já už si další údaje dohledám.

📜 Program webináře:

Cena přístupu na webinář činí 750 Kč
K dispozici je i záznam.

⭐ Hodnocení webináře očima účastníků

Předchozích termínů se již zúčastnilo přes 100 učitelů. Reakce jsou velmi pozitivní, i když je občas kritizováno, že jedu moc rychle. Na druhou stranu máte k dispozici záznam, který vám dovolí si kteroukoliv část pustit opakovaně znovu.

Webinářů se zúčastnilo i několik ředitelů, kteří byli tak nadšení, že si hned objednali školení pro celou sborovnu.

kurz time management

Kdo vás webinářem provede?

Jmenuju se Honza Kohut a přes 7 let tvořím stránky JakseRychleNaucit.cz, které pomohly již více než 1 milionu studentů. Sdílím zde vědou ověřené tipy na to, jak (se) lépe a efektivně učit.

O efektivním učení rovněž přednáším na středních a vysokých školách, například: UK, ČVUT, ČZU, VUT, UPOL nebo OSU.

Pozor! Obor AI jsem nestudoval, dokonale vám nevysvětlím fungováním jazykových modelů, ale umím s těmito nástroji velmi dobře pracovat a zároveň vím, jak můžou tyto nástroje stimulovat takové mentální procesy, které povedou ke snazšímu učení studentů a vám ušetří čas při přípravě výuky, hodnocení, vysvětlování atd…

Koukněte na moje videa a články zdarma

Na mém obsahu zdarma si můžete ověřit, že opravdu vím, o čem mluvím a že mé rady jsou skutečně užitečné.
Recenze z již proběhlých webinářů najdete ve výběrech na Instagramu.

Pokud chcete vystavit fakturu na školu, napište mi na email: honza@jakserychlenaucit.cz IČ školy, obratem vám fakturu zašlu. Ve většině případů stačí objednávka, když objednávku uhradíte, dostanete fakturu, kterou můžete ve škole odevzdat.

Webinář se nakonec neuskuteční.