fbpx

Zaujměte a nastartujte své sebevědomí

Dnešní článek bude kratší, doufám, že se Vám i tak bude líbit.

Možná si o Vás každý myslí, že jste nudní, málo lidí se s Vámi kamarádí. Jak lidi zaujmout?

Taky jsem měl podobný problém, byl jsem uplakané děcko, se kterým se nikdo moc nebavil, nikdo nechápal moje vtipy a většinu lidi jsem rozesmál svými nevědomostmi. Dnes už je to ale jinak kamarádů mám celkem dost, někteří mě sice nemají rádi, ale to je normální a přirozené, podle mě ani není dobré, když máte pouze přátelé a žádné nepřátele. Pokud máte jen přátele asi každému vycházíte vstříc a těm, které máte skutečně rádi se nevěnujete tak, jak by si to zasloužili.

Jak vycházet s lidmi– určitě doporučuji přečíst

To ale trochu odbíhám od tématu, dnes se máme bavit o tom jak zaujmout lidi a zvýšit si sebevědomí. Jak říkám na základní škole jsem patřil k těm průměrným studentům, někdy byly moje výroky co se vědomostí týče i hodně směšné, v té době bylo i mé sebevědomí na bodu mrazu. Ale přišel zvrat.

Jak se učit– naučte se různé techniky pro zlepšení paměti a způsobu učení

Naučil jsem se pár karetních triků a předváděl je. Všem se to strašně líbilo a lidi se se mnou začali více bavit, začali mi naslouchat a samozřejmě se mě vyptávali na to, jak to všechno dělám. Moje sebevědomí neskutečně stouplo a nastartovalo mě to k tomu, abych se začal rozvíjet a pracovat na sobě, což mě dovedlo k učení se o tom jak se rychle učit, jak rychle číst, jak žít úspěšně. Vážně beru ty karetní triky jako start mého života. Bez nich bych byl stále ten průměrný hoch bez sebevědomí a s špatnými studijními výsledky.

Nechci Vám radit, naučte se kouzlit a ukazujte všem své triky. Kouzlení není pro každého, jen Vám chci dát nápad, který by Vás měl povzbudit k tomu, se něco naučit a změnit svůj život a přístup ke všemu. Chci, abyste viděli zlom ve svém životě, chci abyste všechno nastartovali a začali žít naplno. Neschovávejte se v koutě a začněte žít své sny. Nikdo není nudný. Dělejte to, co Vás baví.

Ovšem pokud máte zájem o kouzlení neváhejte mě kontaktovat přes kontakt, nebo napište komentář a já Vám rád doporučím spolehlivé zdroje, kde se zdarma naučit skvělým trikům.

Budu rád, když mi v komentářích navrhnete nápady na další články.

Jan Kohut
Ahoj, jsem Honza Kohut a tady na blogu píšu a točím o tom, jak se efektivně a rychle učit. Snažím se šířit užitečné rady, které jsou vědecky ověřené, ne nějaké bullshity nebo jenom vlastní zkušenosti. Také se zde něco dozvíte o produktivitě a pozitivní psychologii.

3 Responses to “Zaujměte a nastartujte své sebevědomí

 • Dobré ráno, Honzo :)

  cestu k sebevědomí již nastartovanou mám, tudíž k tomu zrovna ty karetní triky nepotřebuji, ale ráda zkouším nové věci..a když je možnost získat spolehlivé zdroje, proč toho nevyužít :)
  Tudíž, napsal bys mi je prosím sem do komentářů, nebo na mail: karol.chrenova@gmail.com?
  Byla bych moc vděčná, děkuji.

  Krásný den přeju
  Karolína

  • Ozvu se e-mailem Kájo. :) Jen tak dál, zkoušej neustále nové věci. Osobně velmi často měním i cesty, kterými chodím domů, i to mozek baví více než běžné chození stejnou cestou. :D

Trackbacks & Pings

Komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *