fbpx

Jak získat moje kurzy ZADARMO! Aneb vydělejte na bankách

Ne, v tomhle článku nenajdete žádný speciální odkaz, se kterým získáte přístup k mým kurzům zdarma. Vím však o způsobu, jak si můžete za pár minut klikání na počítači nebo telefonu vydělat až 4 000 Kč, což vám bude bohatě stačit, ať se už rozhodnete pro jakýkoliv můj kurz. Nedělám si z vás legraci, opravdu je to možné, a navíc je to naprosto legální.

Některé banky, aby přilákaly nové klienty, nabízejí odměny za založení účtu. Většinou vám banky za založení účtu vyplatí mezi 500 Kč až 2000 Kč. Já sám jsem v průběhu studia na vysoké škole podobných akcí hned několikrát využil, díky čemuž jsem si přilepšil na pivo nebo cestování.

Skvělé je, že bankovní účty jsou většinou zdarma bez poplatků a hned po získání bonusu je můžete zrušit nebo přestat používat (aniž byste museli platit poplatky za vedení účtu nebo zrušení). Abyste bonus za založení získali, je obvykle nutné splnit několik snadných podmínek (např. zřídit si platební kartu a několikrát ji v průběhu měsíce použít apod.)

V tomto článku s vámi sdílím banky, které aktuálně vyplácejí bonus za založení účtu.

mBank

mBank

Nejvýhodnější je to momentálně u mBank, která poskytuje bonus 2000 Kč za založení účtu. Skvělé je, že nemusíte chodit nikam na pobočku, všechno zvládnete z pohodlí domova na smartphonu nebo přes počítač, stačí mít u sebe svoje doklady. Podmínky můžete navíc plnit okamžitě, protože ihned po úspěšném založení dostanete virtuální kartu (ekarta), kterou si můžete nahrát do svého telefonu.

Vedení účtu u mBank je zdarma. Neplatíte žádné poplatky za výběry z bankomatů, a to dokonce ani v zahraničí, pokud vybíráte více než 1500 Kč. Mně osobně se tohle hodně šikne, stále mě „pálí v peněžence“, když jsem jednou v Itálii platit poplatek 250 Kč za výběr 80 EUR z bankomatu.

Podmínky pro vyplacení odměny

  1. Založit si bankovní účet mBank.
  2. Zřídit si virtuální kartu (uděláte hned při založení účtu).
  3. Utratit z virtuální karty nějaké peníze. Tolik, kolik utratíte do 15.12, vám mBank vrátí, a to až do výše 2000 Kč. (Pokud utratíte 2001 Kč, dostanete 2000 Kč od mBank. Pokud utratíte z virtuální karty 750 Kč, dostanete bonus 750 Kč.)

Odkaz na formulář pro založení účtu!

Raiffeisen bank

Bonus za založení účtu vyplácí také velmi známá Raiffeisen bank. Pokud si u nich založíte účet a splníte podmínky (viz níže), dostanete 1 000 Kč. Stejně jako v případě mBank ani v případě „Raifky“ nemusíte chodit nikam na pobočku, založení zmáknete z vašeho mobilu nebo počítače. Vedení účtu a výběry z bankomatu máte rovněž zdarma.

Podmínky pro vyplacení odměny

  1. Založit si účet u Raiffeisen bank.
  2. Dva měsíce po sobě použít aspoň 3krát kartu, kterou k účtu dostanete. (PŘÍKLAD: Vytvoříte si účet v lednu, abyste bonus dostali, musíte kartu od „Raifky“ použít 3krát v únoru a pak ještě 3krát v březnu. V dubnu pak dostanete odměnu 1000 Kč. Na částce, kterou utratíte nezávisí, klidně si můžete 6krát koupit rohlík za 3 Kč!).

Odkaz na formulář pro založení účtu!

Moneta

Poslední banka, která momentálně rozdává odměny za založení účtu, je Moneta (To je ta banka, která má v reklamách vtipného kocoura). Moneta vám dá 1000 Kč! Ani Moneta se nenechala zahanbit, účet si je možné založit z domova, neplatíte žádné poplatky za vedení účtu, ani za výběry z bankomatů. Nicméně podmínky pro získání bonusu jsou u Monety ze všech zmíněných bank nejpřísnější (viz níže), ale to neznamená, že jsou nějak náročné nebo nevýhodné!

Podmínky pro vyplacení odměny

  1. Založit si účet u Monety.
  2. V průběhu prvního měsíce musíte utratit aspoň 1000 Kč s kartou, kterou od Monety k účtu dostanete (online nákupu i nákupy v kamenných prodejnách). Pokud utratíte v rozhodném období 999 Kč, bonus 1000 Kč bohužel nedostanete, je potřeba utratit nad 1000 Kč!

Odkaz na formulář pro založení účtu!

Je to bezpečné?

Ano, tento způsob získání peněz je naprosto bezpečný. Všechny účty, které zmiňuji výše, jsou zdarma bez poplatků! Nemusíte se bát ani toho, že byste přišli o svoje data anebo jste měli následně e-mail plný nejrůznějších SPAMŮ. Banky mají ze všech různých institucí zabezpečení dat na nejvyšší úrovni, jelikož spravují peníze tisíců nebo dokonce milionů lidí, nemohou si dovolit problémy.

Bankovní účet můžete navíc zrušit, pokud jej po vyplacení bonusu nebudete chtít používat.

Jediné riziko, které vidím je, že se u bank rozhodnete půjčit peníze, které následně nebudete schopni splácet! Pokud zvažujete půjčku, pořádně to promyslete. Rozhodně si nikdy nepůjčujte peníze na věci, pokud si je nemůžete dovolit a nejsou naprosto nezbytné. Nepůjčujte si na: dárky, dovolené, drahou elektroniku apod… Tyhle a další podobné věci kupujte až tehdy, když budete mít našetřeno.

Jak si usnadnit splnění podmínek?

Pro splnění podmínek je u všech bank nutné utratit nějaké peníze z karty. Pokud si chcete usnadnit splnění podmínek a zároveň investovat do sebe a svého vzdělávání, pořiďte si s kartou z nově založeného účtu jeden z mých kurzů!

Online kurz Jak udělat každou zkoušku – jedná se o můj vůbec nejkomplexnější kurz. Hodí se zejména pro všechny vysokoškoláky a znalostní pracovníky. Dozvíte se, jak se učit rychleji a efektivněji, jak si zorganizovat učení a práci na úkolech, jak se vypořádat s prokrastinací nebo se jak se dokázat soustředit bez vyrušení. Mně samotnému metody z kurzu pomohly vystudovat s červeným diplomem, aniž bych musel trávit učením nějak moc času.

Online kurz Time management systém – v tomhle kurzu vám ukážu, jak si vybudovat systém pro plánování a produktivitu. Díky systému time managementu budete podávat lepší výkony, na nic jenom tak nezapomenete a termíny vám budou říkat pane.

Online kurz Jak se učit s programem Anki – naučím vás pracovat s programem Anki, který je ideální, pokud se učíte nějaký cizí jazyk anebo studujete školy, kde je nutné hodně memorovat.

Online kurz Jak udělat maturitu – pokud maturujete, je právě tohle kurz pro vás. Ukážu vám, jaké postupy mi pomohly zvládnout maturitu se samými jedničkami.

Pokud jste o tomto způsobu výdělku dosud nevěděli, doufám, že jsem vás článkem potěšil a inspiroval! Zakládání bankovních účtu je jeden z mých oblíbených způsobů, jak si přivydělat při studiu. Zrušení účtu, který už nepotřebujete, trvá pár minut! Nebojte se být trošku „vyčůrání“ a využijte příležitosti, dokud nám je banky nabízejí.

P.S.: Pokud si založíte účet přes odkaz z tohoto článku, získám od mBank a Raiffeisen bank malou provizi za zprostředkování.

Jan Kohut
Ahoj, jsem Honza Kohut a tady na blogu píšu a točím o tom, jak se efektivně a rychle učit. Snažím se šířit užitečné rady, které jsou vědecky ověřené, ne nějaké bullshity nebo jenom vlastní zkušenosti. Také se zde něco dozvíte o produktivitě a pozitivní psychologii.

Komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.