fbpx

Jak získat moje kurzy ZADARMO! Aneb vydělejte na bankách

Ne, v tomhle článku nenajdete žádný speciální odkaz, se kterým získáte přístup k mým kurzům zdarma. Vím však o způsobu, jak si můžete za pár minut klikání na počítači nebo telefonu vydělat až 3 000 Kč, což vám bude bohatě stačit, ať se už rozhodnete pro jakýkoliv můj kurz (nebo na koupi čehokoliv jiného).

Některé banky, aby přilákaly nové klienty, nabízejí odměny za založení účtu. Většinou vám banky za založení účtu vyplatí mezi 500 Kč až 3000 Kč. Já sám jsem v průběhu studia na vysoké škole podobných akcí hned několikrát využil, díky čemuž jsem si přilepšil na pivo nebo cestování.

Skvělé je, že bankovní účty jsou většinou zdarma bez poplatků a hned po získání bonusu je můžete zrušit nebo přestat používat (aniž byste museli platit poplatky za vedení účtu nebo zrušení). Abyste bonus za založení získali, je obvykle nutné splnit několik snadných podmínek (např. zřídit si platební kartu a několikrát ji v průběhu měsíce použít apod.)

V tomto článku s vámi sdílím banky, které aktuálně vyplácejí bonus za založení účtu.

Raiffeisen bank

Bonus za založení účtu vyplácí velmi známá Raiffeisen bank. Pokud si u nich založíte účet a splníte podmínky (viz níže), dostanete celkem 3 000 Kč. Pro založení účtu u „Raifky“ nemusíte chodit nikam na pobočku, založení zmáknete z vašeho mobilu nebo počítače. Vedení účtu a výběry z bankomatu máte rovněž zdarma.

Podmínky pro vyplacení odměny 3000 Kč

  1. Založit si účet u Raiffeisen bank.
  2. Každý měsíc po dobu 6 měsíců máte nárok na odměnu 500 Kč. Stačí třikrát použít debetní kartu, kterou k nově založenému účtu dostanete. Navíc nezáleží na tom, kolik peněz utratíte. Klidně si můžete koupit třikrát rohlík za 2 koruny a stejně vám bude odměna ve výši 500 Kč vyplacena.

Odměna se vyplácí vždy nejpozději do 15. dne následujícího měsíce po splnění podmínek. Tj. v lednu splním podmínky, nejpozději 15. února mi dostanu na účet 500 Kč. Splním podmínky v únoru, peníze od banky obdržím nejpozději 15. března.

Odkaz na formulář pro založení účtu!

Je to bezpečné?

Ano, tento způsob získání peněz je naprosto bezpečný. Všechny účty, které zmiňuji výše, jsou zdarma bez poplatků! Nemusíte se bát ani toho, že byste přišli o svoje data anebo jste měli následně e-mail plný nejrůznějších SPAMŮ. Banky mají ze všech různých institucí zabezpečení dat na nejvyšší úrovni, jelikož spravují peníze tisíců nebo dokonce milionů lidí, nemohou si dovolit problémy.

Bankovní účet můžete navíc zrušit, pokud jej po vyplacení bonusu nebudete chtít používat.

Jediné riziko, které vidím je, že se u bank rozhodnete půjčit peníze, které následně nebudete schopni splácet! Pokud zvažujete půjčku, pořádně to promyslete. Rozhodně si nikdy nepůjčujte peníze na věci, pokud si je nemůžete dovolit a nejsou naprosto nezbytné. Nepůjčujte si na: dárky, dovolené, drahou elektroniku apod… Tyhle a další podobné věci kupujte až tehdy, když budete mít našetřeno.

Jak si usnadnit splnění podmínek?

Pro splnění podmínek je u všech bank nutné utratit nějaké peníze z karty. Pokud si chcete usnadnit splnění podmínek a zároveň investovat do sebe a svého vzdělávání, pořiďte si s kartou z nově založeného účtu jeden z mých kurzů!

Online kurz Jak udělat každou zkoušku – jedná se o můj vůbec nejkomplexnější kurz. Hodí se zejména pro všechny vysokoškoláky a znalostní pracovníky. Dozvíte se, jak se učit rychleji a efektivněji, jak si zorganizovat učení a práci na úkolech, jak se vypořádat s prokrastinací nebo se jak se dokázat soustředit bez vyrušení. Mně samotnému metody z kurzu pomohly vystudovat s červeným diplomem, aniž bych musel trávit učením nějak moc času.

Online kurz Time management systém – v tomhle kurzu vám ukážu, jak si vybudovat systém pro plánování a produktivitu. Díky systému time managementu budete podávat lepší výkony, na nic jenom tak nezapomenete a termíny vám budou říkat pane.

Online kurz Jak se učit s programem Anki – naučím vás pracovat s programem Anki, který je ideální, pokud se učíte nějaký cizí jazyk anebo studujete školy, kde je nutné hodně memorovat.

Online kurz Jak udělat maturitu – pokud maturujete, je právě tohle kurz pro vás. Ukážu vám, jaké postupy mi pomohly zvládnout maturitu se samými jedničkami.

Pokud jste o tomto způsobu výdělku dosud nevěděli, doufám, že jsem vás článkem potěšil a inspiroval! Zakládání bankovních účtu je jeden z mých oblíbených způsobů, jak si přivydělat při studiu. Zrušení účtu, který už nepotřebujete, trvá pár minut! Nebojte se být trošku „vyčůrání“ a využijte příležitosti, dokud nám je banky nabízejí.

P.S.: Pokud si založíte účet přes odkaz z tohoto článku, získám od mBank a Raiffeisen bank malou provizi za zprostředkování.

Jan Kohut
Ahoj, jsem Honza Kohut a tady na blogu píšu a točím o tom, jak se efektivně a rychle učit. Snažím se šířit užitečné rady, které jsou vědecky ověřené, ne nějaké bullshity nebo jenom vlastní zkušenosti. Také se zde něco dozvíte o produktivitě a pozitivní psychologii.

Komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *