fbpx

Jak napsat úvod bakalářské práce/diplomové práce?

V tomhle krátkém TikTok videu povídám o tom, jak napsat úvod bakalářské práce. Radu můžete samozřejmě využít i v případě, že píšete diplomovou práci.

@honzakohut13 Jak napsat úvod bakalářky anebo diplomky #bakalarka #diplomka #uceni #skola #student #fyp #diplomovaprace #bakalarskaprace ♬ Lofi Vibes – Gentle State

Přepis videa

Jak napsat úvod bakalářky nebo diplomky?

Nepiš úvod bakalářky nebo diplomky! Úvod bakalářky nebo diplomky se píše až úplně na konec. Nejprve si musíš stanovit dobrý cíl, vybrat vhodnou metodu a taky si udělat přibližnou strukturu pro celou závěrečnou práci. Tohle všechno konzultuj se svým vedoucím, rozhodně to nedělejte sami, jinak může vaše práce stát za nic.

O bakalářkách a diplomkách jsem napsal i mnohem delší a komplexnější články:

⚠️ Až budete diplomku/bakalářku tisknout a vázat, vzpomeňte si na slevový kupón HONZA, na stránkách diplomka24 dostanete 20% slevu na tisk i vazbu vaší bakalářské nebo diplomové práce. Vše navíc vyřídíte online.

Jan Kohut
Ahoj, jsem Honza Kohut a tady na blogu píšu a točím o tom, jak se efektivně a rychle učit. Snažím se šířit užitečné rady, které jsou vědecky ověřené, ne nějaké bullshity nebo jenom vlastní zkušenosti. Také se zde něco dozvíte o produktivitě a pozitivní psychologii.

Trackbacks & Pings

Komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *