fbpx

Jak se donutit psát bakalářku nebo diplomku

V tomhle krátkém TikTok videu povídám o tom, jak se donutit psát bakalářku a zároveň, jak se při psaní dokázat nevyrušovat. Čím soustředěni dokážete psát, tím kvalitnější vaše práce bude.

@honzakohut13 Jak přestat prokrastinovat a psát bakalářku, diplomku? #jakprestatprokrastinovat #jakneprokrastinovat #bakalarskaprace #diplomka #diplomovaprace #jakpsatbakalarku #jakseucit #fyp #student #skola #studentka #uceni #czechtiktok ♬ Aesthetic – Tollan Kim

Přepis videa

Pokud jste lenoši, pořád prokrastinujete a nejste schopni se dokopat ke psaní bakalářky nebo diplomky, doporučuju, abyste si stáhli program Cold Turkey Writer. Je to takový speciální textový editor pro prokrastinátory.

Jakmile Cold Turkey Writer otevřete, programu máte říct, jaký je váš cíl, třeba napsat 300 slov nebo psát hodinu v kuse. Jakmile cíl potvrdíte, program Cold Turkey Writer vám zamkne počítač a nedovolí vám nic jiného než psát. Dokud ten svůj nesplníte, nemůžete na počítači koukat na Youtube, číst zprávy, chodit na sociální sítě ani hrát, prostě a jednoduše můžete jenom psát vaši bakalářku, diplomku nebo seminárku.

Takhle to vypadá, když program otevřete.

Až jakmile svůj cíl splníte, napíšete třeba těch 300 slov, nebo vydržíte psát hodinu v kuse, můžete počítač začít normálně používat.

Napište mi, jestli Cold Turkey Writer vyzkoušíte. Myslím, že je to super užitečné, pokud prokrastinujete a ještě k tomu se při psaní často vyrušujete.

O bakalářkách a diplomkách jsem napsal i mnohem delší a komplexnější články:

Jan Kohut
Ahoj, jsem Honza Kohut a tady na blogu píšu a točím o tom, jak se efektivně a rychle učit. Snažím se šířit užitečné rady, které jsou vědecky ověřené, ne nějaké bullshity nebo jenom vlastní zkušenosti. Také se zde něco dozvíte o produktivitě a pozitivní psychologii.

Komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *