fbpx

Zbývá potvrdit e-mailovou adresu!

Děkuji vám! Pdfko je už na cestě. Ve vašem e-mailu stačí kliknout na tlačítko ve zprávě, která bude mít předmět: Prosím potvrďte vaši e-mailovou adresu! [PDFko je na cestě]

Po potvrzení e-mailové adresy vám systém zašle okamžitě pdfko v e-mailu s předmětem: 7 tipů, jak zvládnout maturitu! {PDFko v odkazu!}

Může se stát, že e-mail najdete ve záložce Promo akce (Gmail), Hromadné (Seznam) nebo SPAM, složky si zkontrolujte, kdybyste e-mail s PDFkem nemohli najít. Také můžete do vyhledávání napsat Honza Kohut nebo předmět e-mailu, který vidíte výše.

Pokud se už něco chceš dozvědět…

Tohle se vám bude hodit!

Díky pomocníčkovi v Notion si učení na maturitu perfektně zorganizujete a naplánujete. Budete vědět, jak si učení rozvrhnout, kdy opakovat (k tomu dostáváte upozornění) z hlediska dlouhodobé paměti. Víte, na jaké předměty a otázky se především zaměřit a co naopak neřešit.

Používání pomocníčka zrychlí učení. Budete motivovanější (učení totiž gamifikujete), zvládnete se lépe soustředit. A jako bonus bude učení příjemnější, protože všechno máte pohromadě na jednom místě a systém je na pohled velmi hezký.

Jinak další tipy dávám taky na instáč!