fbpx

Potvrďte svůj e-mail a pdfko je vaše!

Už jen poslední krok vás dělí od přečtení PDFka 7 principů efektivního učení. Běžte na svůj e-mail a potvrďte, že je váš e-mail skutečný (jedno kliknutí). Poté vám bude okamžitě doručen e-mail se slibovaným PDFkem 7 principů efektivního učení.

Zpráva bude mít předmět: PDFko 7 principů efektivního učení! [Ke stažení].

Může se stát, že zpráva bude doručena do složky Promo akce (Gmail), Hromadné (Seznam), proto si tyto složky zkontrolujte, kdybyste e-mail nemohli najít. Také můžete do vyhledávání napsat Honza Kohut nebo předmět e-mailu, který vidíte výše. Pokud nemůžete zprávu najít ani tak, zkontrolujte SPAM nebo mi napište na info@jakserychlenaucit.cz.

Top 3 články/videa pro vysokoškoláky

Nejkomplexnější návod, jak s přehledem zvládat vysokou:

Online kurz Jak udělat každou zkoušku je velmi komplexní návod, ve kterém s vámi sdílím ty nejúčinnější postupy a strategie učení, plánování a produktivity.

Po absolvování online kurzu budete naprosto přesně vědět, jak používat vědecky ověřené metody učení při studiu na VŠ. Učení díky nim zabere méně času, bude vás více bavit a informace vám zůstanou déle v paměti. Kurz není zdaleka jenom o učení, naučím vás také, jak si plánovat svůj čas, odolávat prokrastinaci. Dost prostoru věnuji také soustředění a boji s rozptýleními, rovněž zjistíte, jak se nenechat rozhodit stresem a ještě mnohem více.

Oproti videím a článkům, které sdílím zdarma, jdu daleko více do hloubky a zveřejňuji rady, které jinde nenajdete. V kurzu nejúčinnější strategie a metody spojuji dohromady, v jeden logicky provázaný celek. Všechno, co potřebujete vědět o tom, jak na efektivní studium na VŠ, máte pohromadě na jednom místě.

Do kurzu se již zapojilo více než pět stovek vysokoškoláků!

Ke kurzu navíc zdarma obdržíte oblíbenou e-knihu Jak se efektivně učit nejen do školy

Kdo jsem?

Upřímně, když jsem byl malý, nepatřil jsem k nejlepším studentům, ve škole jsem se trápil. Ale pak jsem se dozvěděl o prvních technikách efektivního učení a najednou mi to začalo jít daleko lépe.

Od té doby jsem přesvědčen, že nezáleží až tak moc na vrozené inteligenci, času a úsilí, který studiu věnujete. Mnohem více záleží na tom, jak svůj mozek dokážete využít! Některé metody přinášejí ovoce velmi pomalu, s pomocí jiných se to naučíte velmi rychle, ať už máte IQ 100 nebo 150!

Zde na blogu, ale i ve svých kurzech a e-knihách s vámi sdílím především vědecky ověřené principy. Rady si necucám z prstu, ani nevycházím výhradně ze svých vlastních subjektivních zkušeností.

Jinými slovy, rady a tipy, které se vám zde dostanou, by měly skutečně pomoct, protože jsou hojně ověřeny.

Tipy sdílím také na sociálních sítích: