fbpx

Ušetřete až 15 % na online nákupech

Někteří z Vás už možná slyšeli termín cashback, tento trend je oblíben hlavně v zahraničí, teď už ovšem došel i k nám provozuje ho internetová stránka plnapenezenka.cz . O co teda vlastně jde?

Je to jednoduché, na této stránce se registrujete a poté už jen stačí najít vhodný internetový obchod na něm nakoupit. A portál plnapenezenka.cz Vám vrátí část peněz z nákupu. Pro příklad nedávno jsem kupoval bundu, na eshop jsem najel pomocí plnepenezenky.cz a nakoupil. Bunda stála 1000 a já dostal na svůj účet 50 kč. Není to skvělé?

Tento portál opravdu funguje a vyplatí se. Navíc nemusíte nakupovat za opravdu velké částky, abyste si nasbírali na výplatu. Plnapenezenka vyplácí od 1 Kč přímo na Váš bankovní účet, bez jakýchkoliv poplatků. Jako důkaz toho, že vše perfektně funguje přikládám screenshoty. Na jejich stránkách se určitě dozvíte více a také Vám to lépe vysvětlí. Jsem ale toho názoru, že pokud raději nakupujete na internetu. Měli byste se do plnepenezenky registrovat a ušetřit stovky až tisíce korun na nákupech.

penezenka

Vždy jsem se setkal s přátelským přístupem personálu a s radostí mi odpověděli na všechny moje dotazy, které jsem posílal mailem. 🙂 Určitě budou hodní i na Vás.

S portálem plnapenezenka.cz spolupracuje přes 100 eshopu. Mezi nejznámější patří mall.cz, martinus.cz, answear.cz, zoot.cz, aliexpress.com, skypicker.com a mnoho mnoho dalších. Najdete tam v podstatě všechny renomované a poctivé eshopy, které jsou dostatečně ověřeny.

Student tento web určitě ocení a bude šťastný, když si ušetří nějaký ten peníz, za který může zajít s kamarády na pivko nebo si bude moct koupit pěknou knihu nebo si dokonce koupit letenky, za které si užijete někdy v Evropě atd.

Chci začít s plnapenezenka.cz  a získat vstupní bonus 50 kč

Sdílejte na sociálních sítích!!!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Share on Tumblr
Tumblr
0
Jan Kohut
Ahoj, na tomhle blogu píšu o tom, jak se správně a rychle učit. S učením jsem ještě na základce míval velké problémy, učení mi šlo pomalu, nevěděl jsem, jak na to, ale hodně jsem toho načetl, experimentoval jsem a teď vám tady na blogu předávám ty nejlepší tipy pro efektivní učení.

Trackbacks & Pings

  • 15 způsobů jak zvýšit IQ a naučit se trénovat mozek :

    […] ještě více zvýšit svou inteligenci a finanční gramotnost? Určitě navštivte článek: Jak ušetřit na internetových nákupech až 15 %. Každá ušetřená kačka se hodí a šetření vlastních peněz je určitě […]

    3 roky ago

Komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *