fbpx

Učte se rychleji pomocí hypnozy

Věděli jste, že existuje „učení pomocí hypnózy? Ba co víc, jedná se o jeden z velmi efektivních způsobů učení.

V jednom ze starších článků jste mohli zjistit, proč tomu tak je. Klíčem k tomu je tento článek: Hudba k učení, zmínil jsem v něm, že „vlny“ na kterých pracuje náš mozek ovlivňují rychlosti učení. Také jsme si řekli, že vlny Alfa jsou nejlepší pro učení. Učení pomocí hypnózy vám usnadní „naladění“ na tyto vlny učení. Učení tak nebylo nikdy snadnější!

Proč učení pomocí hypnózy funguje?

Je to velice jednoduché. Pokud mozek dostanete na alfa vlny (nejlepší frekvence mozku pro učení), učí se vám mnohem snadněji a rychleji. Váš mozek je soustředěný jen a pouze na učení. Zpracovává informace a školní látku mnohem rychleji a efektivněji. Dostat se na vlny alfa není až tak složité, pokud znáte způsob jak na to to!

Metody hypnózy při učení využívají vůbec ti nejlepší studenti a paměťoví mistři na světě. Samozřejmě nestačí se jen umět dostat do stavu hypnózy, musíte znát i správné techniky efektivního a rychlého učení. Vy máte štěstí :). Protože tyto techniky máte na dosah ruky přímo na tomto webu.

Zbývá pouze jediná drobnost…

Jak se dostat do stavu hypnózy, ve které se nejlépe učíme?

Jednu techniku už jste mohli najít tady na blogu. Je to právě alfa hudba, které váš mozek dokáže „naladit“ na ty správné vlny. Tato technika má ovšem nějaké nevýhody:

  • hodně lidem se tato hudba nelíbí a nedokážou ji poslouchat více než 15 minut (to je zhruba doba, kterou potřebujete na to, abyste se dostali do onoho stavu zrychleného učení)
  • trvá to celkem dlouho než se do stavu učení pomocí hypnózy dostanete
  • není to tak cool, jako když se dokážete sami zhypnotizovat a v tom stavu se také učit :)

Sám jsem dlouho pátral, jak se do onoho bájného stavu dostat. Prohledával jsem celý internet, jak ten náš tak zahraniční, ale stále jsem nebyl schopen najít to, co jsem tak nutně potřeboval.

Sice jsem doma měl knihu, která učila jak se zhypnotizovat, ale já stále nepociťoval ten bájný stav učení, do kterého jsem se chtěl dostat. Až jsem jednoho dne poznal ten pravý a funkční způsob…

Jak se tedy zhypnotizovat?

Moje putování google se konečně vyplatilo, na internetu jsem našel stránky předního experta na hypnotické učení.

Náš český expert Libor Činka se zabývá hypnózou už desítky let. A věřte, že už naučil tisíce lidí, jak se dostat do stavu sebe hypnózy (včetně mě), využívá světově prolulé techniky, díky kterým nebylo učení nikdy snadnější. Zrychlíte učení o desítky procent.

To můžu i sám potvrdit, ano můžete se učit rychle a efektivně i bez hypnózy. Ale teprve s hypnózou skutečně zjistíte, co je to SUPER RYCHLÉ učení.

Tuto metodu můžete využít téměř na každý druh učení, obzvláště se vyplatí pro studium jazyků, jelikož se mozek dostane na dané vlny, zlepší se mu vnímání a vy tak i lépe pochytíte přízvuk daného jazyka!

Zatím se necítím, že bych byl nějaký velký expert na hypnózu, proto pokud se chcete dozvědět více. Určitě navštivte stránky níže. A poznejte kouzlo hypnotického učení, kterému už podlehly stovky studentů a nestudentů :). Nemusíte zrovna studovat, abyste využili techniky, které popisuji, skvěle se hodí i pro samostudium téměř čehokoliv. Nezapomínejte, že studium nekončí tehdy, kdy opustíte školu!

Libor je dokonce i účastníkem mistrovství světa v paměti, kde našemu národu vůbec neudělal ostudu. A hádejte proč je tak úspěšný? Přesně, využívá při učení hypnózu. Podívejte se na nabídku jeho e-programu (stačí kliknout) určitě stojí za to. Těmito programy prošly už tisíce lidí, všichni si programy pochvalují, včetně mě!

Usnadněte si život pomocí hypnózy!

rychlostudium-300x300-01.gif

 

Učení pomocí hypnózy je vysoce efektivní a rychlá metoda učení, která ihned zlepší vaše studijní i nestudijní výsledky! Bezesporu má cenu tyto techniky vyzkoušet. Libor už techniky naučil tisíce lidí, proč byste to neměli zvládnout právě vy?

Náhledové foto: malavoda

Jan Kohut
Ahoj, jsem Honza Kohut a tady na blogu píšu a točím o tom, jak se efektivně a rychle učit. Snažím se šířit užitečné rady, které jsou vědecky ověřené, ne nějaké bullshity nebo jenom vlastní zkušenosti. Také se zde něco dozvíte o produktivitě a pozitivní psychologii.

4 Responses to “Učte se rychleji pomocí hypnozy

  • Prajem dobri vecer ako mam dat cloveka do hipnoz a povedat to carovne slovo spi a potom,davat sugescie ale nepochopim ket povim spi kamaratovi tak nezaspi ako mam dat dobri subiek abi saspal a daval sugescie.

Trackbacks & Pings

Komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *