fbpx

Webinář - Jak zvládnout v pohodě zkoušky

jak se učit, zkoušky, státnice, jak udělat státnice, jak se učit na státnice, jak se učit na zkoušky

✅ Vědou ověřené metody efektivního učení a zvládání stresu (pro zkoušky a státnice).

💸 Garance vrácení peněz v případě nespokojenosti.

📺 90 dnů přístup k záznamu.

⌛️ Vyplatí se i 2 dny před zkouškou!

📑 Dostaneš materiály (prezentace, checklist s postupem učení, odkazy na důležité zdroje a nástroje usnadňující studium).

Zkouškové je tady 🙀. 

📚 Máte toho opravdu hodně? 
😱 Jsou pro vás zkoušky stresující?
📈 Připadá vám, že byste se mohli učit rychleji, kdybyste věděli, jak na to?

Na webináři vás naučím používat vědou ověřený způsob, jak dostávat vědomosti rychleji a efektivněji do paměti, zjistíte, kdy nejlepší opakovat a jak se naučit nazpaměť abstraktní nic neříkající informace. Na konci ještě probereme několik technik pro zmírnění stresu a úzkosti.

Webinář jsem vymyslel tak, aby vám pomohl, i když vám do zkoušky zbývá jen několik hodin. Spoustu tipů můžete okamžitě aplikovat a vidět hned výsledky.

Investice do online workshopu se vám mnohonásobně vrátí 📈. A pokud budete cítit, že vám to nepomohlo, obratem vám vrátím peníze.

Program:

Kdy a kde?

Kde: ONLINE z pohodlí domova přes Microsoft Teams (není třeba nic instalovat ani zakládat žádné účty)

Kdy: 20.5.2024 od 18:00 – 20:00 (Uprostřed workshopu bude 15 minutová pauza na vydechnutí. 😊)

Po skončení webináře ve 20:00 vám bude ještě k dispozici, abych odpověděl na vaše dotazy a dal vám zpětnou vazbu ohledně toho, jak se učíte a jestli se dá něco udělat lépe a efektivněji.

Po skončení workshopu:

kurz time management

Kdo vás webinářem provede?

Jmenuju se Honza Kohut a jsem takový nerd, kterého baví číst studie na téma efektivního učení, prokrastinace nebo produktivity, a hlavně vám předávat tyto poznatky dál. Už 7 let tvořím web JakseRychleNaucit.cz, který navštívilo přes 1 milion lidí. Své tipy sdílím taky na sockách, kde moje videa pomohla tisícům lidí.

O efektivním učení, produktivitě nebo prokrastinaci přednáším také pro školy a firmy. Například v tomto roce jsem měl přednášky na UK, VUT, ČVUT nebo UPOLu.

Jaké mám reakce z předchozích webinářů?

Koukněte na moje videa zdarma

Na mém obsahu zdarma si můžete ověřit, že opravdu vím, o čem mluvím a že mé rady jsou skutečně užitečné. Na workshopu půjdeme v technikách více do hloubky, navíc vám budu moci poradit a dát vám zpětnou vazbu ohledně vašeho postupu učení.

Recenze z již proběhlých webinářů najdete ve výběrech na Instagramu.


Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.