fbpx

Co to vlastně JakseRychleNaucit.cz je?

Jmenuji se Honza Kohut a jsem normální student jako většina z vás. Ještě před několika lety jsem se s učením trápil. Proto jsem se začal zajímat o efektivní metody učení, četl jsem, zkoušel nejrůznější techniky a během 3 let jsem si vybudoval strategie učení, které ohromně zlepšily mé výsledky a zkrátily dobu učení.

Jestli se chcete i vy učit rychleji a efektivněji, jste na správném místě. Ve škole nás bohužel nikdo nenaučil, jak se správně učit. Na stránkách jakserychlenaucit.cz poznáte strategie studia, které mohou několikanásobně zrychlit vaše učení. Efektivní učení není jenom pro vyvolené, techniky se může naučit každý a vůbec nezáleží na vaši současné inteligenci nebo známkách. Vlastně sám jsem toho příkladem, už v 3. třídě jsem měl na vysvědčení trojky a ve školce mi byl doporučen odklad, dneska se učím skvěle a patřím k nejlepším na své vysoké škole, všechno díky metodám efektivního učení, které máte na dosah ruky.

Pokud se chcete učit efektivně, nejlepší věc, kterou můžete udělat je, že se přihlásíte do mého e-mailového kurzu efektivního učení, ve kterém vás všechno krůček za krůčkem naučím. A víte, co je na tom nejlepší? Všechno je to ZDARMA!

Neslibuji vám techniky, které zázračně a bez jakéhokoliv úsilí “vlijou” tisíce informaci do vašich hlav. Ale slibuji vám, že pokud techniky začnete používat, budete se učit rychleji a z učení budete mít mnohem lepší pocit.

Více si toho o mně můžete přečíst v mém příběhu.

Nejlepší články z blogu – návody, jak se učit

Už jste se přihlásili do online kurzu, ale jste nedočkaví a chcete se toho o efektivním a rychlém učení co nejvíce dozvědět? Tak to si přečtěte moje nejlepší články:

Jak se učit

Rozhodně doporučuji, abyste si přečetli tyto články z rubriky jak se učit. Bezesporu Vám pomohou a zrychlí učení.

Generální články o efektivním učení

Středoškoláci a maturanti

Vysokoškoláci

V rubrice jak se učit, najdete mnoho dalších skvělých článků, poskytnou vám dokonalý návod, jak se učit. Navštívit rubriku jak se učit.

Úspěšný a spokojený život

Není nic lepšího než žít šťastně, spokojeně a úspěšně v této rubrice dostáváte tipy, jak si zpříjemnit a zkvalitnit život.

Pro více článků podobně tématiky navštivte rubriku úspěšný život.

&amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;lt;div style=”display:inline;”&amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;gt;&amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;gt;&amp;amp;amp;amp;amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;amp;amp;gt;&amp;amp;amp;amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;amp;gt;&amp;amp;amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;gt;&amp;amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;gt;&amp;amp;lt;br /&amp;amp;gt;&amp;lt;br /&amp;gt;&lt;br /&gt;<br />

&amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;lt;img height=”1″ width=”1″ style=”border-style:none;” alt=”” src=”//www.googleadservices.com/pagead/conversion/978978274/?label=V05ACMaAg20Q4ovo0gM&amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;guid=ON&amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;script=0″/&amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;gt;&amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;gt;&amp;amp;amp;amp;amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;amp;amp;gt;&amp;amp;amp;amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;amp;gt;&amp;amp;amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;gt;&amp;amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;gt;&amp;amp;lt;br /&amp;amp;gt;&amp;lt;br /&amp;gt;&lt;br /&gt;<br />

&amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;lt;/div&amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;gt;&amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;gt;&amp;amp;amp;amp;amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;amp;amp;gt;&amp;amp;amp;amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;amp;gt;&amp;amp;amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;gt;&amp;amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;gt;&amp;amp;lt;br /&amp;amp;gt;&amp;lt;br /&amp;gt;&lt;br /&gt;<br />

&amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;lt;p&amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;gt;

Prémiové produkty

Pokud chcete své učení opravdu posunout na vyšší level, doporučuji vám pořídit si některý z mých placených produktů. Ve svých produktech představuji spoustu dalších technik a metod, které se neobjevují v článcích nebo videích zdarma. Mé produkty si už pořídilo více než 1000 studentů z Česka a Slovenska.

Ale všem vám vřele doporučuji, abyste se ještě před koupí seznámili s mým obsahem zdarma (články, videa, e-mailový kurz) a ověřili si, že moje rady skutečně dávají smysl, až pak si pořiďte některý z produktů, který vaše výkony ještě několikanásobně zlepší.

E-knihy

E-kniha, ve které se krok za krokem  naučíte efektivně učit. V knize s vámi sdílím ty nejlepší techniky efektivního učení, nic víc už nebudete potřebovat. E-kniha je vhodná pro všechny, kteří se chtějí učit rychleji.

Tato e-kniha vás naučí, jak efektivně číst. Zrychlíte tempo čtení a dokážete si toho více zapamatovat. Ideální volba pro vysokoškoláky, kteří se musí vypořádat s velkým množstvím četby.

Dozvíte se, jak přistupovat k matematice, jaké postupy byste měli využívat při učení. V kratičké e-knize nevysvětluji konkrétní témata, proto je e-kniha vhodná pro všechny studenty bez ohledu na úroveň a stupeň vzdělání.

Nevydržíte se dlouho soustředit? Soustředění je dovednost, která je v 21. století nezbytná pro úspěch, ať už ve škole, v práce nebo podnikání. Kdo se zvládne soustředit, se učí rychleji, je kreativnější a jakoukoliv dovednost ovládne snadněji.

Online kurzy

V tomto kurzu se krok za krokem naučíte, jak se dokonale připravit k maturitě a zaručeně uspět. Naučíte se především to, jak se efektivně učit a daleko lépe se na učení soustředit, jak porazit prokrastinaci a jakým způsobem se vypořádat s velkým množstvím učiva. Celý kurz obsahuje 11 lekcí, 3 video lekce a 11 myšlenkových map.

Studujete na vysoké škole? Tak to se musíte zapojit do online kurzu Jak udělat každou zkoušku, ve kterém se dozvíte, jak se rychle a efektivně učit na vysoké škole. Naučíte se, jak se lépe soustředit, dělat si lepší výpisky, bojovat se stresem, plánovat si svůj čas a mnoho dalšího.