fbpx

Středoškoláci a základka

Čím rychleji se dozvíte, jak se efektivně učit a být produktivní, tím lépe pro vás. Učit se budete celý život, a proto mi připadá logické, se nejprve dozvědět, jak to dělat správně.

Věřte, že potenciál vašeho mozku je obrovsky. Každý se můžete učit rychle, zvládat školu bez obtíží, jenom vědět, jak na to.

Top 3 články/videa pro vás

Moje e-kniha o efektivním učení!

Ty nejlepší metody a techniky efektivního učení podrobně popisuji ve své e-knize.

I v článcích a videích se dozvíte mnoho užitečných věcí, nicméně e-kniha je ve své podstatě kompletním návodem krok za krokem, jak se učit efektivně a rychle.

Po přečtení budete přesně vědět, jak se učit lépe, aby vám studium zabralo méně času a více informací vám zůstalo dlouhodobě v paměti. Na stránkách e-knihy se věnuji také prokrastinaci, plánování, produktivitě atd…

kurz time management

Kdo jsem a jaké hodnoty zastávám?

Upřímně, když jsem byl malý, nepatřil jsem k nejlepším studentům, ve škole jsem se trápil. Ale pak jsem se dozvěděl o prvních technikách efektivního učení a najednou mi to začalo jít daleko lépe.

Od té doby jsem přesvědčen, že nezáleží až tak moc na vrozené inteligenci, času a úsilí, který studiu věnujete. Mnohem více záleží na tom, jak svůj mozek dokážete využít! Některé metody přinášejí ovoce velmi pomalu, s pomocí jiných se to naučíte velmi rychle, ať už máte IQ 100 nebo 150!

Zde na blogu, ale i ve svých kurzech a e-knihách s vámi sdílím především vědecky ověřené principy. Rady si necucám z prstu, ani nevycházím výhradně ze svých vlastních subjektivních zkušeností.

Jinými slovy, rady a tipy, které se vám zde dostanou, by měly skutečně pomoct, protože jsou hojně ověřeny.